BRNO: FOTOKURZ CESTOVATELSKÉHO FOCENÍ – brzy nová data!

Gajši, Japonsko, Jan Rybář
Nevyfotit si dobře japonské gejši by byla škoda! Poradíme vám, jak na to…

Vyrážíte na cesty a výlety s foťákem? A říkáte si, že by třeba ty fotky mohly být ještě o něco lepší, než minule? Pak neváhejte, a přijďte do proslulé gurmánské restaurace Koločava na fotokurz cestovatelské fotografie s Janem Rybářem, známým novinářem a fotografem (a vítězem soutěže Czech Press Photo).

Tyto kurzy již proběhl, brzy pro vás vypíšeme nová data! V danou chvíli můžeme nabídnou pouze náš obdobný kurz v Praze: Kurz fotografem za jediný den s Honzou Rybářem.

Podobnosti: Kurz Fotografem za jediný den – ZDE

V tomto fotokurzu se naučíte řadu praktických „triků“, díky nimž budou vaše fotografie z hodiny na hodiny lepší (opravdu!). Zaměříme se na to, jak zachytit nejen lidi a město, ale i atmosféru místa – tedy to, co se hodí, ať vyrážíte do Českého Krumlova, nebo do Barmy.

Vyberte si ze dvou fotokurzů:

Chcete kurz darovat? Vyrobíme vám dárkový poukaz!

1. Velký kurz cestovatelského fotografování (7 hodin), sobota 9. 2. 2013 10:00 h – maximálně 8 účastníků
Cena: 2400 Kč

2. Rychlokurz cestovatelského fotografování (4 hodiny), neděle 10. 2. 2013
11:00 h – maximálně 12 účastníků
Cena 1200 Kč

Kde: Koločava – proslulá brněnská nekuřácká pivnice/restaurace
Adresa: Bayerova 10, Brno

Jak fotokurz objednat:
1. osobně
přímo v restauraci Koločava (zde Vám také vystavíme dárkový poukaz), adresa, viz výše, telefon: 515 541 340, mail: pivnice@kolocava.com

2. mailem: napište, prosím, na mail kurzy@amaze.cz, nebo použijte formulář dole na stránce. Obratem se ozveme s platebními instrukcemi, můžeme Vám též vystavit dárkový poukaz a poslat mailem. Dotazy, klidně zavolejte  na číslo 602 191 264.

Fotokurzy: Program

Barma, buddhismus, Jan Rybář
Co je na cestách nejdůležitější? Například „vidět“ skvělé světlo… Tady nám slunce pomáhá v Barmě…

Jan Rybář vám během kurzu na desítkách fotek ze všech kontinentů ukáže „tajné triky“, díky nimž prostě budete fotit lépe.

A klíčovou součástí kurzů bude i výprava do ulic Brna, kde budeme vyzkoušíte ty triky v praxi, tedy budete fotit, fotit, fotit. Naučíte se především, jak „nacpat“ do fotky atmosféru místa, jaké typy záběrů užívat pro různé cestovatelsko-dobrodružné účely a jak čelit různým foto nástrahám.

 

 

Pro koho je fotokurz určen? Pro kohokoliv. Pro rychlokurz stačí jakýkoliv foťák (!). Jan Rybář učí tak, že to dává smysl pro začátečníky, i pokročilé. Pro Velký kurz doporučeme přece jen trochu lepší fotoaparát a alespoň základní zkušenosti.

V čem se kurzy liší? Především v hloubce záběru a šíři téma. U Velkého kurzu je počet účastníků omezen na 8, u Rychlokurzu na 12.

O lektorovi: Jan Rybář je český novinář (13 let v MF DNES), fotograf (vítěz Czech Press Photo) a spisovatel (autor detektivky-bestselleru Čtvrtá kostka). V uplynulých dvaceti letech procestoval celý svět a navštívil desítky zemí (od Japonska přes Rusko či Irák po Kubu). Nyní vede kreativní agenturu  Amaze.cz.

Pro zajímavost pár fotek z cest Jana Rybáře, na nichž se na fotokurzu budete „učit“, jak na to!

 

A také si prohlédněte pár fotek z našich minulých kurzů fotografování:

 

 

Nic více už tu není...