Kurz focení mobilem pro firmy i jednotlivce

Jak z foťáku v mobilu vytáhnout maximum? Jak naplno využít všechny klíčové funkce, díky nimž budou fotky ještě lepší? A proč je tak zásadní používat u mobilů stejné postupy jako u digitálních foťáků?

Naše intenzivní kurzy focení mobilem vás dokáží posunout vpřed – a fotky budou opravdu lepší! A to i díky lektorovi, jimž je známý fotograf Jan Rybář, vítěz hlavní ceny v soutěži Czech Press Photo.

Kurzy focení mobilem pro firmy i jednotlivce

V danou chvíli nabízíme dva formáty kurzů: 1. oblíbený kurz Fotokouzla s iPhonem a 2. specializované firemní kurzy focení mobilem.

1. Kurz Fotokouzla s iPhonem (celodenní skupinový kurz)

Tento oblíbený kurz se stal jedním z bestsellerů našich kurzů fotografování – probíhá každý měsíc již mnoho let, absolvovaly ho stovky studentů.

Podrobnosti včetně termínů najdete zde: Kurz Fotokouzla s iPhonem

2. Kurzy focení mobilem pro firmy (individuální kurzy)

V posledních letech logicky raketově stoupá poptávka po kurzech focení mobilem – důvod je prostý: majitelé firem si uvědomují, jaký poklad mohou pro firmu znamenat skvělé fotky z mobilu.

Ať už pro propagaci značky, dokumentování firemních akcí, budování profilu na Instagramu nebo pro unikátní obrazovou podporu produktů. Bez skvělých fotek to prostě dnes nejde – a proto platí jednoduchá rovnice: je obrovská škoda naplno nevyužít potenciál mobilů v kapsách zaměstnanců.

A právě proto jsou zde naše firemní fotokurzy.

Kurz focení mobilem
Žádné obavy, manžetové knoflíčky ani selfie tyč lektor na kurz focení mobilem nenosí. Odhodlání v očích má však podobné jako tato komiksová postava. Ilustrace: Depositphotos.com

Firemní kurzy focení mobilem – v čem jsou unikátní

Naše firemní kurzy focení mobilem dokáží během jediného dne dramaticky posunout dovednosti účastníků v klíčových oblastech:

  • jak maximálně využít mobil pro fotografování v práci, od velkých korporací po drobné živnostníky
  • jak zvládnout klíčové disciplíny důležité pro konkrétní firmu (fotografování lidí v akci, portrétů, interiérů, firemních událostí, venkovních prostor)
  • klíčové tipy a triky pro lepší fotky: práce s přirozeným světlem (jak na skvělé portréty přímo ve firmě)
  • základy kompozice ze světa profesionálních fotografů
  • základy úprav fotografií v aplikacích se zaměřením na konkrétní potřeby klienta
  • to vše pro uživatele iPhonů, Androidů i jejich mix (účastníci tedy mohou mít telefony různých značek)

Místo: dle dohody. Obvyklá délka kurzu: 4-6 hodin.

Cena: 10 000 Kč za 4-6 hodin (platí pro kurzy v Praze a středních Čechách).

Rychlý kontakt: kurzy@amaze.cz, tel. 602 191 264, případně kontaktní formulář níže

Rychlá objednávka kurzu nebo poukazu

Informace o lektorovi: Jan Rybář

Jan Rybář, PhD: lektor fotografování, novinář, vítěz hlavní ceny soutěže Czech Press Photo, autor několika knih, propagátor kombinování klasického a mobilního světa fotografování, šéfredaktor online magazínu Fotoguru.cz. Podrobněji o něm zde: Jan Rybář – profil.

Ukázky jeho lektorské práce je možné najít  na YouTube kanálu Jan Rybář a sériích specializovaných článků na webu Fotoguru.cz v rubrice Fotografování mobilem.

Jan Rybář
Toto je lektor Jan Rybář a jedno pravé selfie s pořádným foťákem.

Příklady podobných projektů z posledních měsíců

Firemní školení v České spořitelně: Jak na lepší portréty s tablety a mobily (využití dovedností pro vytvoření portrétů pro firemní aplikace, úpravy fotek, práce s přirozeným světlem). Parametry školení: 7 školících dní, Praha + 6 regionů, 3-4 skupiny denně, cca 400 účastníků. Reference na vyžádání.

Firemní školení Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky: Využití mobilních telefonů pro lepší pracovní fotografie: 4 hodiny praktického workshopu v učebně i ulicích Prahy, nácvik fotografování konkrétních situací: firemních akcí, propagačních setkání s klienty, fotografování reklamních předmětů. Základy práce se světlem, základy kompozice. Využívání aplikací na úpravu fotek. Reference na vyžádání.

Reference

Honzu Rybáře znám mnoho let a jeho kurzy rozhodně doporučuji. Skvěle umí předat dál i složité principy a míchat triky ze světa tradičního profesionálního focení a mobilů. Vždy je cítit, že ho to ohromně baví. A mé fotky jsou nyní prostě mnohem lepší, ať ty soukromé, nebo firemní.
Antonín Kokeš, majitel firmy Albi a řetězce Pekařství u Antonína

Díky za skvělý seminář Focení Iphonem. Získala jsem mnoho cenných rad nejen ke kompozici fotografie, ale i jak jednoduše s fotografií kouzlit.
Radka Neubertová, spolumajitelka firm NessiSport

Rychlý kontakt: Zájem o firemní kurz focení mobilem

Další kurzy fotografování:

Kurz fotografování: Fotografem za jediný den – celodenní fotokurz

Fotokurz: Triky vítěze Czech Press Photo Že se nedá udělat ve fotografování za den skok vpřed? Náš unikátní kurz fotografování vedený vítězem Czech Press Photo ...
Online kurzy

Online kurzy fotografování Honzy Rybáře

Moje online kurzy fotografování jsou stále oblíbenější - přidejte se ke stovkám jejich absolventů! Na jaře 2018 jsem spustil můj web iFotografování.cz- online kurzy fotografování ...

Kurz focení iPhonem: fotokouzla, tipy a triky, jak na lepší fotky

Fotíte iPhonem? A umíte z něj pro Instagram nebo prostě rodinné focení vytáhnout opravdu maximum? Každopádně vás zvu na můj kurz Fotokouzla s iPhonem – ...
Kurz focení mobilem

Kurz focení mobilem pro firmy i jednotlivce

Jak z foťáku v mobilu vytáhnout maximum? Jak naplno využít všechny klíčové funkce, díky nimž budou fotky ještě lepší? A proč je tak zásadní používat ...
Kurz úpravy fotografií

Základy úprav fotografií: lepší snímky za pár vteřin v programech zdarma

Také si často říkáte: S touhle fotkou by to chtělo něco udělat?! V tomto kurzu vám chci ukázat (já = Honza Rybář), jak rychle vstoupit ...

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open