Objednejte si kurz, rezervujte termín, nebo se jen ptejte!

Na této stránce je možné objednat si tradiční kurz fotografování Fotografem ze jediný den (podrobnosti zde) a také zarezervovat termín již zakoupeného dárkového poukazu bez data.

Opatření v souvislosti s Covid-19

  • Aktualizace 14. června:  Kurzy jsou zpět! V návaznosti na rozvolňovací plány vlády jsem vypsal termíny až do počátku září.
  • Kurzy jsou zatím obnoveny v oblíbené variantě “s procházkou bez učebny” a probíhají pouze venku v kouzelných kulisách pražského Starého Města, náplavky a Žofína. Kdyby pršelo, nevadí, kolem je mnoho průchodů, kde je možné fotit pod střechou.  Během léta se podle situace bude patrně vracet i učebna…
  • Podmínkou je dle dispozic vlády test, vše upřesním podle aktuální situace. Princip bude podobný, jako v obdobných případech (předzahrádka, kadeřník), tedy samotest nebo čestné prohlášení o testování ve škole, zaměstnání, očkování, prodělání nemoci…
  • Omlouvám se za komplikace a děkuji za pochopení a podporu! Jan Rybář

Pokud vás zajímá kurz focení iPhonem, podrobnosti jsou zde.

1. Zde můžete koupit kurz nebo dárkový poukaz…

 

2. … a zde je možné rezervovat termín dárkového poukazu bez data (anebo se jen zeptat)

Vyplňte, prosím, tento formulář. Obratem se ozveme zpátky, pokud by se tak ve zcela výjimečném případě nestalo, napište na kurzy@amaze.cz – Váš mail někde na cestě zastavil nepředvídatelný SPAM filtr. Díky!