Fotokurz a zážitek: Foťte Prahu z lodi!

Tušíte vůbec, jak krásná je Praha z paluby lodi? Zkuste nový zážitkový kurz! Po tři hodiny budeme fotit krásy hlavního města a tajuplná zákoutí romantických přístavů z lodi plující po Vltavě.

Vltava projížďky na lodi, fotokurz
Podvečer na Vltavě – věřili byste, že jsme jen kousek od Libeňského mostu?

Chce zastavit přímo pod pilířem Karlova mostu? Anebo popojet na místo, odkud vypadá panorama Pražského hradu naprosto úchvatně? A nebo projet neuvěřitelným světem přístavů v Libni a Holešovicích, které zůstávají „obyčejným smrtelníkům“ utajeny?

Tak pojeďte s námi na tříhodinový fotokurz, během kterého pochopíte, že Praha je prostě nejhezčí z vody!

Vedoucí kurzu fotograf Jan Rybář a zkušený kapitán ze Skippers Club by Dutch Masters (lídra na trhu zážitkových lodních dovolených) jsou tu jen a jen pro Vás…

Jak vše probíhá:

loď na Vltavě, projížďky po Vltavě na lodi
Zbrusu nová loď Skipper Beast pod Karlovým mostem

Nalodíme se v Libeňském přístavu (mapa viz tento odkaz) a vyrazíme z poklidných vod i tichých zákoutí na Vltavu a vyrazíme do centra – tedy ke Karlovu mostu, odkud můžeme pořídit unikátní snímky. Až se nabažíme centra, vrátím se zpět a prozkoumáme další zajímavá zákoutí v okolí Holešovického přístavu…

Co je důležité: Pokud nám nebude přát počasí (a předpověď bude beznadějná), můžeme se den dopředu domluvit na přesun na jiné datum.

Co je v ceně: Loď,  vedoucí kurzu Jan Rybář, kapitán, to vše na tři hodiny.

Cena: 7900 Kč

Kapacita: 3 osoby (Pokud byste chtěli vytvořit větší skupinu, můžeme prostě vzít větší loď, která pojme až osm lidí. A můžeme pak jet i na delší plavbu – cenu a podmínky domluvíme podle Vašich přání.)

Termíny: Duben – říjen (Termíny a časy je možné domluvit poměrně flexibilně, včetně sobot a svátků, ideální je kvůli světlu samozřejmě podvečer. Prosím, napište, a domluvíme se!)

Holešovický přístav, Vltava, projížďka na lodi
Karlův most je z vody krásný. Ale Holešovický přístav má také něco do sebe!

Jak se dostat k lodi: Je to prosté – můžete přijet autem, a zaparkovat pár metrů od lodi (zadarmo), anebo můžete použít MHD – je to kousek. Mapu s bodem označující polohu lodi najdete na tomto odkazu.

Jak objednat: Napište na mail kurzy@amaze.cz, vše domluvíme! Anebo zavolejte na číslo 602 191 264 (Jan Rybář), případně užijte kontaktní formulář (dole na stránce).

A tady jsou fotografie z našich plaveb, které vám o kurzu řeknou více, než sebepodrobnější popis! 

 

[si-contact-form form=’1′]

 

Nic více už tu není...

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open