Kreativní psaní pro byznys: Napište to lépe!

Opravdu umíte psát? Ne, ne, netvrdíme, že ne! Ale psát opravdu skvěle, tak, abyste OPRAVDU stručně a výstižně popsali, co chcete? A dokázali v několika slovech nebo větách popsat vše, co potřebujete? Pokud si říkáte, že by to přece jen mohlo být o něco lepší, dokážeme vám pomoct.

Rok jinak - ilustraceV našich specializovaných kurzech tvůrčího (kreativního) psaní pro byznys vám pomůžeme zlepšit váš web, katalog, firemní časopis, letáky, brožury – zkrátka cokoliv, co stojí na písmenkách. A na těch stojí vlastně všechno – jen mnozí tuto disciplína trochu opomíjejí, a my vás naučíme, jak na to – písmenka krotíme již dvacet let.

Naučíme vás, že psaní vlastně vůbec není psaní, ale především myšlení – myšlení, které vás nasměruje k lepšímu popisu toho, co děláte a co chcete, aby o vás někdo věděl. Nu a napsat to, to už je pak opravdu hračka, ukážeme vám to!

Pořád nevěříte, že to je s písmenky tak špatné? Udělejte malý pokus – změřte si někdy, jak  málo (dramaticky málo) času trávíte s texty, když něco hledáte na internetu, či se rozhodujete, jaký produkt zakoupíte. Jsou to vteřiny, možná pár minut – pokud během tak krátké doby nezjistíte přesně to, co chcete, dále číst nebudete.

Naučte se, jak lepší práci s texty a slovy přeměnit v sílu pohánějící váš byznys!

Naučíme vás, jak to dělat, abyste v pár slovech či řádcích v rychlé internetové době sdělili přesně to, co chcete.

ilustraceZaujalo vás to, napište nám na mail: kurzy@amaze.cz. Anebo zavolejte na číslo 602 191 264. Můžeme se rovnou domluvit na bezplatné konzultaci!

Pokud vás zajímá obecnější kontext, prozkoumejte náš kurz Buďte více vidět v médiích!

 

Kde jsme krotili písmenka v nedávné době:

Červenec 2012: Konzultační workshop pro CK Adventura a CK China Tours (Jak lépe psát katalogy)

Červen 2012: Kurz Napište to lépe pro cestovní kanceláře pořádaný ve spolupráci se serverem Hedvábná stezka a Anexe public Relations

 

[si-contact-form form=’1′]

 

 

 

Nic více už tu není...

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open