Základy úprav fotografií – aneb lepší snímky za pár vteřin

Také si často říkáte: S touhle fotkou by to chtělo něco udělat?! V tomto kurzu vám chci ukázat (já = Honza Rybář), jak rychle vstoupit do světa úprav fotografií. A jak začít používat funkce a postupy, které opravdu velmi rychle vedou k dramatickým vylepšením.

Kurz je určen především těm, kteří zcela začínají, ale i mírně pokročilým uživatelům. Nemáte žádný software? Nevadí! Stáhněte si třeba Polarr, překvapivě šikovný program, který je ve své základní a zcela dostačující verzi zadarmo (viz dále…)

Kdy a kde: nové datum zatím nemáme…. Klub cestovatelů (restaurace Karavanseraj), Masarykovo nábřeží 22, Praha 1, mapa je zde.

Kurz již proběhl, brzy vypíšeme další!

 

Polarr je v základní verzi zadarmo a i v ní toho umí toho opravdu hodně – proto ho doporučuji jako ideální nástroj do začátků (a nejen do nich)…

Co je cílem kurzu: Ukázat vám, že doslova za pár vteřin lze i s programy zadarmo fotkám dramaticky pomoci.

Nechci z vás hned udělat retušéry – ale jen ukázat řadu základních kouzel a hlavně vám dát možnost si základy hned vyzkoušet a ukázat tak, že rychle provést základní úpravy je opravdu neuvěřitelně jednoduché.

A kromě základních úprav (užívání úrovní, úpravy sytosti, doostřování, vytváření efektních černobílých fotek…) si pro ilustraci ukážeme, proč je dobré fotit do RAWU a řadu dalších “triků”. 

Jak to bude probíhat? Sejdeme se v učebně a budeme si hrát. Ideální je, abyste si vzali svůj vlastní laptop a i své fotky. Po krátkém úvodu na téma “co se vám má honit hlavou” se pustíme do úprav.

Že nemáte žádný software? Nevadí! Stáhněte si můj oblíbený program Polarr, který toho umí opravdu hodně (link zde), tu je o něm podrobnější článek. (Má verze pro všechny možné systémy).

Samozřejmě, máte-li Photoshop, Zoner anebo jakýkoliv jiný program, je to též skvělé, ale primárně si chci hrát právě s Polarrem.

Vlastní počítač není podmínkou, ale bez něj bude efekt kurzu poloviční…

Cena: 999 Kč (běžná cena), 799 Kč pro účastníky předchozích kurzů Honzy Rybáře.

Počet účastníků: max 12

Jak kurz objednat: Stačí se závazně přihlásit, kurz je možné zaplatit přímo na místě. Vyplňte, prosím, formulář dole na stránce, zabere to pár vteřin – přihlášku potvrdím e-mailem.

Případně samozřejmě napište (kurzy@amaze.cz), nebo zavolejte – 602 191 264. Pokud by vám do toho něco vlezlo, nevadí, ale dejte vědět co nejdříve, aby se mohli ještě přihlásit další zájemci, díky!!

 

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*