Po světě se s foťákem potloukám více než dvacet let – tady je pár obrázků z některých z těchto cest. A přiznávám: naprostá většina těch, které by tu měly být, odpočívá ukryta v krabicích s diapozitivy a šanonech s negativy… Až budu mít čas, ponořím se do nich a budu skenovat a skenovat… Snad se tedy brzy dostanou i sem. (A také budu mít čas pořádně upravit ty, které jsou tady – většinou pocházejí z mých dvou knížek…)

Jan Rybář

 

Lidé z cest

Za dvacet let jsem na cestách potkal mnoho lidí, zde jsou fotografie několika z nich - od dávno mrtvých afghánských velitelů po osoby veskrze živé a současné.

17 Photos

Magický Afghánistán

V Afghánistánu jsem byl za dvacet let mnohokrát - a pořád říkám, že žádná země není více fascinující...

20 Photos

Z války o Irák

V Iráku jsem zažil válku - byl jsem tam těsně poté, co Američané svrhli Saddáma - a pak rok poté, když se vše znovu začalo hroutit.

25 Photos

Úchvatná Barma

Když se mě někdo ptá, kam má jet, vždy říkám: do Afghánistánu, ale tam je to o ústa, tedy se vydejte do Barmy. Je to země zcela uhrančivá.

12 Photos

GITMO - Guantánamo Bay

Před pár lety jsem se jako jeden z mála českých novinářů dostal do americké věznice na Guantánamo. Zde je několik fotek.

14 Photos