Kurz: Foťte své děti jako profík!

Zkoušeli jste někdy fotit vlastní děti? Že to je těžké? To máte pravdu – v našem kurzu vedeném novinářem a fotografem Janem Rybářem, vítězem soutěže Czech Press Photo, si můžete zkusit, jak na to. Získáte zaručené tipy, s nimiž své děti i s nejobyčejnějším fotoaparátem vyfotíte mnohem lépe.

Omlouváme se, ale tento kurz v současnosti neprobíhá – ale jednou se k němu možná vrátíme…

V netradičním worskhopu vám ukážeme, jak lépe ovládat váš fotoaparát a jak to dělat, abyste z hodiny na hodinu dokázali i v běžném prostředí pořídit ještě lepší snímky. A hned si vše v praxi vyzkoušíme a vaše děti se ocitnou v roli modelů. Fotografie na konci kurzu vyhodnotíme, takže okamžitě uvidíte vaše fotografické pokroky. 

 

Jaký kurs si mohu vybrat?

a) Skupinový

Pravidelně pořádáme tento fotografický workshop v denních lázních Cordeus (Na Dlouhém lánu 11, Praha 6). Neřešte hlídání dětí: ty jsou tady nejen vítány, ale dokonce nezbytné!

Délka trvání kurzu: 2 hodiny

Počet účastníků: Maximálně 6 (plus děti)

Cena: 1200 Kč/dospělého .

Jak objednat:
Přes stránky kurzu na webu Centra Cordeus či na telefonním čísle centra 251 097 311. Obecné dotazy ke kurzu je možné směřovat i na mail kurzy@amaze.cz.

Nejbližší datum

 

b) Individuální

Pokud chcete ušetřit čas a učit se v pohodlí Vašeho domova či oblíbeného parku, kavárny nebo dětského koutku, zvolte si variantu individuálního soukromého kurzu: místo si můžete vybrat sami – rádi za Vámi po Praze a blízkém okolí přijedeme.

Jako bonus k workshopu vám pomůžeme vybrat z vašich snímků ten nejlepší. Do několika dní ho ještě upravíme v profesionálním editačním programu a pošleme e-mailem.

Délka trvání kurzu: 2 hodiny

 

 

 

 

Pro zajímavost: Sama doma (ČT1), 1. 12. 2011

 

Fotografie z kurzů v Centru Cordeus

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open