Kurz cestovatelského fotografování – již proběhlo

Gajši, Japonsko, Jan Rybář
Nevyfotit si dobře japonské gejši by byla škoda! Poradíme vám, jak na to…

Vyrážíte na cesty a výlety s foťákem? A říkáte si, že by třeba ty fotky mohly být ještě o něco lepší, než minule? Pak neváhejte, a přijďte na tenhle fotokurz cestovatelské fotografie s Janem Rybářem, známým novinářem a fotografem (a vítězem soutěže Czech Press Photo).

V tomto fotokurzu, který pořádáme ve spolupráci se známým časopisem Digitální Fotomagazín, se naučíte řadu praktických „triků“, díky nimž budou vaše fotografie z hodiny na hodiny lepší (opravdu!). Zaměříme se na to, jak zachytit nejen město, ale i atmosféru v něm – tedy to, co se hodí, ať vyrážíte do Českého Krumlova, nebo do Barmy.

Kdy a kde: Sobota xxxxx 10:00 – 17:00 h, Klub cestovatelů, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1.  MAPA ZDE.

Brzy pro Vás vypíšeme nové datum!

Cena: 2800 Kč
(Na kurz je možné koupit i dárkový poukaz.)

Jak kurz probíhá: Kurz je cílený na co nejvíc praxe – ve dvou blocích (dopoledním a odpoledním) nejprve prozkoumáte na desítkách fotek z celého světa „tajné triky“, díky nimž prostě budete fotit lépe, a poté vyrazíte do pražských ulic vše si zkoušet na vlastní kůži.

Barma, buddhismus, Jan Rybář
Co je na cestách nejdůležitější? Například „vidět“ skvělé světlo…

Pro koho je fotokurz určen? Pro kohokoliv. Stačí jakýkoliv foťák. Jan Rybář učí tak, že to dává smysl pro začátečníky, i pokročilé.

Jak kurz fotografování objednat: Napište, prosím, na mail kurzy@amaze.cz, nebo zavolejte na číslo 602 191 264. Obratem se ozveme zpět s detaily. Pozor, v kurzu je pouze 8 míst, tedy neváhejte s objednávkou!
Objednat můžete též přímo na stránkách Digitální Fotoškoly.

O lektorovi: Jan Rybář je český novinář (13 let v MF DNES), fotograf (vítěz Czech Press Photo) a spisovatel (autor detektivky-bestselleru Čtvrtá kostka). V uplynulých dvaceti letech procestoval celý svět a navštívil desítky zemí (od Japonska přes Rusko či Irák po Kubu.

Pro zajímavost pár fotek z cest Jana Rybáře, na nichž se na fotokurzu budete „učit“, jak na to!

 

A také si prohlédněte pár fotek z našich minulých kurzů fotografování:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open