Kurz fotografování: Praha v noci – již proběhlo, brzy znovu

Praha HDR Staroměstské náměstíKouzlo noční Prahy je neodolatelné, přijďte si na fotokurz s Honzou Rybářem zkusit, jak fantasticky ho dokáže zachytit váš fotoaparát! (Budete překvapeni, co všechno umí!)

Kdy: kurz již proběhl, ale brzy vypíšeme nový!

Tušili jste, co všechno dokáže váš fotoaparát? Jak poutavé fotografie mohou po setmění vzniknout v ulicích Prahy, nasvícené tisíci barevných světel? Prohlédněte si na této stránce fotky z našich minulých kurzů a přijďte!

Pro koho je kurz určen: Pro kohokoliv, kdo chce zkoušet či pilovat nové věci. Ideální je mít zrcadlovku, či nějaký nový a výkonný „kompakt“ – ty starší a nejobyčejnější prostě noční focení neutáhnou. Vřele též doporučujeme vzít si stativ! Nezbytná podmínka to však není – hodně budeme fotit i z „ruky“, ale se stativem to je, marná sláva, jiné kafe… Jeden či dva stativy můžeme zapůjčit.

Čas a místo srazu: Kurz již proběhl, brzy vypíšeme nové datum! 18:00 h, Františkánská zahrada2 minuty z Václavského náměstí, Praha 1 – uprostřed Františkánské zahrady je malý zahradní domek (barokní altán), u něj se potkáme!

Cena: 999 Kč (běžná cena), 799  Kč pro účastníky mých minulých kurzů

Jak kurz objednat:  Stačí se závazně přihlásit, kurz je možné zaplatit přímo na místě. Pozor, počet míst je omezen (na maximálně 15 účastníků) a čekáme jako obvykle velký zájem, proto doporučujeme neváhat!
Pokud by vám do toho něco vlezlo, nevadí, ale dejte vědět co nejdříve, aby se mohli ještě přihlásit další zájemci, díky!!

Jak na objednávku: (Vyplňte, prosím, formulář dole na stránce, zabere to pár vteřin – přihlášku potvrdíme emailem.
Případně samozřejmě napište (kurzy@amaze.cz), nebo zavolejte – 602 191 264 (Jan Rybář).)

Jak fotokurz probíhá: Kurz trvá zhruba 2,5 hodiny. Sejdeme se ve Františkánské zahradě – u „domku“, přesněji řečeno barokního altánu – nemůžete ho minout.  A pár minut po šesté vyrazíme do ulic a začneme! (Slunce zapadá už před půl šestou.) Naše fotocesta povede přes Staroměstské náměstí na Karlův most a (možná) na Malou Stranu.

Prohlédněte si snímky z minulých kurzů nočního focení! 


 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open