Kurz fotografování Tajemství kompozice

Kompozice je nejmocnější zbraň fotografů – a proto vás zvu na můj zcela nový kurz, v němž ji prozkoumáme ze všech možných směrů. Kurz Tajemství kompozice změní váš pohled na focení – a ze dne na den vám pomůže k lepším fotkám. Prozkoumáme dávné principy harmonie, postupy starých mistrů a desítky praktických tipů, jak vše používat v praxi.

Proč tenhle kurz? Můj stejnojmenný online kurz Tajemství kompozice se stal rychle bestsellerem – a tak jsem se rozhodl vytvořit jeho verzi naživo v podobě celodenního kurzu plného teorie i praxe. Mimochodem: tento online kurz získají účastníci prvních termínů zdarma jako dárek.

Termíny kurzů, Praha 1:

 

Již brzy vypíšu další datum! Termíny budu postupně přidávat.

Cena celodenního kurzu: (6 h): 2 900 Kč

Dárek pro první účastníky: Online verze kurzu (4 hodiny videí) v hodnotě 999 Kč zdarma – podrobnosti zde.

Kde: Klub cestovatelů, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1, mapa zde. Zhruba hodinu a půl si budeme hrát v učebně, poté vyrazíme ven fotit, to samé uděláme i odpoledne.

Trailer ke kurzu Tajemství kompozice (k verzi naživo)

 

Z obsahu kurzu:

  •  Dávné principy harmonie a jak je využívat v praxi – jak funguje zlatý řez, pravidlo třetin a jak je možné je využívat pro lepší fotky.
  • V čem se poučit od starých mistrů: jak využívat malířské postupy pro skvělé fotky krajiny, ale také třeba postav.
  • Jak zvládnout klíčové situace každodenního rodinného a cestovatelského focení: jak pořídit dechberoucí portréty bez speciálního vybavení, jak do cestovatelských fotek dostat emoce a energii…
  • Jak poznat dobrou fotku, zkrátka: jak konečně začít fotografovat. A proč opravdu platí ono klíčové, že kompozice = fotografování.

Lektor: Já, tedy Honza Rybář.

Jak kurz objednat: Kurz je možné objednat a zaplatit (kartou nebo bankovním převodem) přímo přes linky dole na této stránce.

K dispozici je též dárkový poukaz…

Jak stornovat (= obchodní podmínky): do 14 dní po zaplacení je možné požádat o vrácení celé částky. Do 5. dne před konáním kurzu je možné změnit datum na jiné volné místo ve vypsaném kurzu. (Pozdější odhlášení už není možné, díky za pochopení.)

Pražský hrad zlatý řez
Jak OPRAVDU používat při focení principy zlatého řezu? I tohu se budeme hodně věnovat…

Klíčové otázky a odpovědi

Pro koho je kurz určený? Pro kohokoliv s alespoň základní znalostí ovládání fotoaparátu, ale i pro zkušené borce, kteří se chtějí posunout vpřed.

Pro koho není kurz určený? Pro naprosté začátečníky bez schopnosti základního ovládání foťáku – např. nastavení režimu priority clony nebo nastavení ISO…

Je třeba speciální výbavu? Ne, stačí foťák s nějakým setovým objektivem á la 18-55 mm, byť samozřejmě, máte-li objektivů více, vezměte je!

Je možné na kurz přijít jen s mobilem? Ne, jde o kurz pro fotoaparáty. Skoro vše z kurzu jde sice využít pro focení mobilem, ale přece jen: držme se v tomto případu foťáků…

Další dotazy? Pište (kurzy@amaze.cz) nebo volejte (602 191 264)… A pokud se vám termíny nehodí, nechte nám kontakt, dáme vědět, až vypíšeme další…

Co pojí psa a Monu lisu? Tajemství kompozice v 75 vteřinách…

Ukázkové fotky z kurzu:

Rychlá objednávka kurzu nebo poukazu

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open