Fotokurz cestovatelského focení – 27. 10., 13:00 h (4 hodiny)

Gajši, Japonsko, Jan Rybář
Nevyfotit si dobře japonské gejši by byla škoda! Poradíme vám, jak na to…

Vyrážíte na cesty a výlety s foťákem? A říkáte si, že by třeba ty fotky mohly být ještě o něco lepší, než minule? Pak neváhejte, a přijďte na tenhle fotokurz cestovatelské fotografie s Janem Rybářem, známým novinářem a fotografem (a vítězem soutěže Czech Press Photo). Zářijový kurz se vyprodal do posledního místa, tedy doporučujeme přihlásit se co nejdříve…!

Toto datum je již obsazeno, brzy pro vás vypíšeme nové!

V tomto fotokurzu, který pořádáme ve spolupráci se serverem Turistika.cz se naučíte řadu praktických „triků“, díky nimž budou vaše fotografie z hodiny na hodiny lepší (opravdu!). Zaměříme se na to, jak zachytit nejen město, ale i atmosféru v něm – tedy to, co se hodí, ať vyrážíte do Českého Krumlova, nebo do Barmy.

Kdy a kde fotokurz proběhne: sobota 27. října, 13:00 – 17:00 h (4 hodiny) začneme přednáškou v Langhans Galerie Praha, Vodičkova 37, Praha 1 , po zhruba hodině a půl pak vyrazíme do ulic Starého Města fotografovat a vše zkoušet v praxi…

Zaváděcí cena (pouze pro kurzy v září a říjnu): 999 Kč-  KURZ JE JIŽ OBSAZEN.

Jak fotokurz objednat: Napište, prosím, na mail kurzy@amaze.cz, nebo zavolejte na číslo 602 191 264. Použít můžete také formulář dole na stránce… Obratem se ozveme zpět s detaily. Pozor, v kurzu je pouze 10 míst, tedy neváhejte s objednávkou!

Program:

Barma, buddhismus, Jan Rybář
Co je na cestách nejdůležitější? Například „vidět“ skvělé světlo… Tady nám slunce pomáhá v Barmě…

Nejdříve vám Jan Rybář během hodiny a půl na desítkách fotek ze všech kontinentů ukáže pár „tajných triků“, díky nimž prostě budete fotit lépe.

No a pak na dvě a půl hodiny vyrazíme do ulic Starého Města a vyzkoušíte ty triky v praxi, tedy budete fotit, fotit, fotit. Naučíte se především, jak „nacpat“ do fotky atmosféru místa, jaké typy záběrů užívat pro různé cestovatelsko-dobrodružné účely a jak čelit různým foto nástrahám.

 

Pro koho je fotokurz určen? Pro kohokoliv. Stačí jakýkoliv foťák (!). Jan Rybář učí tak, že to dává smysl pro začátečníky, i pokročilé.

O lektorovi: Jan Rybář je český novinář (13 let v MF DNES), fotograf (vítěz Czech Press Photo) a spisovatel (autor detektivky-bestselleru Čtvrtá kostka). V uplynulých dvaceti letech procestoval celý svět a navštívil desítky zemí (od Japonska přes Rusko či Irák po Kubu). Nyní vede kreativní agenturu  Amaze.cz.

Pro zajímavost pár fotek z cest Jana Rybáře, na nichž se na fotokurzu budete „učit“, jak na to!

 

A také si prohlédněte pár fotek z našich minulých kurzů fotografování:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open