Soukromý workshop: Naučte se psát se spisovatelem

Náš tým se skládá z novinářů a autorů několika úspěšných knih. Rádi se s vám podělíme o tajemství toho, jak psát, ať už romány, novely, povídky a mnohé další krásné písemné útvary.

 

Chcete nahlédnout do tajů toho, jak vznikají špičkové literární nebo novinářské texty? Známý novinář, fotograf a spisovatel Jan Rybář vám v soukromém workshopu ukáže řadu triků a osvědčených postupů, které pomohou Vaše texty nasměrovat k dokonalosti, ať už se chystáte psát román, povídku, novinový článek, cestopis z dovolené nebo třeba i tiskovou zprávu.

A to vše na základě vlastních zkušeností – 20 let jezdí po světě, 13 let psal reportáže pro MF DNES, je autorem dvou úspěšných cestovatelských knih a bestselleru Čtvrtá kostka, detektivky z rudolfinské Prahy.

 Průběh

S Janem Rybářem se sejdete na nějakém klidném místě, třeba v kavárně. Začnete soukromou přednáškou o klíčových principech toho, jaké postupy používají špičkoví autoři při své práci, jak „sestrojit“ krátký nebo i románový text, jaké „triky“ spisovatelé užívají pro přitáhnutí pozornosti čtenářů. V druhé části se budete věnovat tématům, která zajímají právě Vás a práci s Vašimi texty. Jako bonus můžete vaše výtvory později i zkonzultovat po emailu.

Co balíček obsahuje

Dvouhodinový soukromý workshop a jednu emailovou konzultaci nad některým z Vašich kratších textů.

Délka trvání kurzu: 2 hodiny (plus jedna emailová konzultace)

Cena: 2990 Kč

Jak objednat: Napište, prosím, na mail kurzy@amaze.cz. Vše domluvíme!

 

[si-contact-form form=’1′]

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open