PR & Mediální tréninky

Co děláme:

Babylonské věž
Komunikace někdy může připomínat Babylonskou věž a rozmotat všechny její nuance nebývá snadné… Repro: Wikimedia Commons

Fascinuje nás otázka „jak být více vidět“.  A proto ji pomáháme řešit mnoha klientům, ať už při našich mediálních tréninzích nebo při krátko- i dlouhodobých konzultacích.

Pohybujeme se na pomezí oborů s mnoha tajuplnými názvy: Public relations, komunikace, kreativní psaní, content marketing, SEO. Cíl je však stále stejný: zodpovědět onu klíčovou otázku: „Co mám dělat, aby se o mé činnosti/produktu dozvěděli ti praví lidé?“ (Více si o tom můžete přečíst na našich profilových stránkách Amaze.media.)

Pokud máte dojem, že „novináři se o mě vůbec nezajímají a mé tiskové zprávy nečtou“, vysvětlíme vám, proč to tak je a jak to změnit.

Pokusíme se vás přesvědčit, že v našem pojetí musí Public relations zahrnovat i svět internetových vyhledávačů, které vás často dokáží dostat blíže potenciálním klientům než sebelepší tiskové zprávy.

Budeme vás unavovat neustálým opakováním, že zvítězí ten, kdo dokáže vytvořit skvělý obsah, ať už v tiskových zprávách či na webu a sociálních sítích. A nejspíš vás budeme dráždit tím, že váš „skvělý obsah“ ve skutečnosti vůbec skvělý není. Ale pokud to vydržíte, ukážeme vám, jak na to – přečíst si o tom můžete na našich specializovaných stránkách Inspirovník.cz, kde se najdete i podrobné návody Jak psát – 7 úskalí copywritingu anebo podrobný přehled Obsahový marketing – co funguje a co ne.

Co nabízíme:

Individuální konzultace krátkodobé i dlouhodobé v oblasti Public relations, content marketingu a copywritingu řešící strategické cíle klientů (lepší viditelnost v médiích, lepší cílení na potenciální klienty ve výsledcích vyhledávání, atp…).

Mediální tréninky pro byznys připravené na míru podle vašeho oboru a cílů: tedy různé varianty kurz  Buďte více vidět v médiích – např. speciální edice pro cestovní ruch.  Plus např. mediální tréninky pro nevládní organizace (též v rámci projektu Dobrá média.)

Nu a činíme tak v jazyce českém, ale při školeních v zahraničí též anglicky, ba dokonce i rusky (viz Media Trainings in English).

Ještě váháte? Napište, zavolejte!

Zuzana Rybářová (profil) – PR strategie. Mail: zuzana.rybarova@amaze.media, tel: 602 771 302
Jan Rybář (profil) – mediální tréninky. Mail: jan.rybar@amaze.cz, tel: 602 191 264
Kristýna Sojová – online support/redakce MalýDobrodruh.cz. Mail: kristyna.sojova@amaze.cz

 

S kým dlouhodobě spolupracujeme:

Touring Bohemia (Eurolines)
Ski a Bike Centrum Radotín
Farma Blaník Miloše Zapletala
Člověk v tísni, ops
TTG.cz
Travel Marketing International
Resort Valachy
CK Dutch Masters
CK Periscope
CK Adventura
Výstava stanů, sro
FTonline, sro

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open