AKČNÍ FOTOKURZ MĚSTO A LIDÉ

Přijďte si na náš nový kurz vyzkoušet královskou disciplínu: fotografování města a lidí v něm! Přijďte si vyzkoušet postupy, díky nimž je možné objevit nové dimenze fotografování na cestách po světě i při „obyčejných procházkách“. Zkusíme si, jak se dostat blíž k lidem a jak z nich udělat postavy zasazené do staletých příběhů starých měst. Brzy vypíšeme nová data!

kurz fotografování
Trocha soustředění na Starém Městě

Již poněkolikáté budeme pokračovat v sérii kreativních setkávání Fotokurz-live, v nichž se bez stresu a bez učebny vrháme s lektorem Janem Rybářem na fotografování toho, co za to stojí. V únoru, březnu i dubnu naše výpravy dopadly skvěle, účast byla hojná, tedy zpět do ulic!

O co ve Fotokurzu-live jde: Zkusit si na Starém Městě „tipy a triky“, jimiž je do políčka fotografie možné díky lidem dostat nebývale mnoho emocí, nálad, zkrátka „kouzla okamžiku“.

Kde a kdy se sejdeme:  Brzy vypíšeme nová data, 18:00, u sochy Jana Husa na Staroměstském náměstí (mírní opozdilci nás bez problémů najdou někde poblíž). Proč Staroměstské náměstí? Protože je tam relativně snadné v davech a zástupech lidí tuto nesnadnou disciplínu trénovat.

Na Staroměstském náměstí není tak těžké zachytit "kouzlo místa a okamžiku"

Jak Fotokurz-live probíhá: Kurz trvá zhruba 3 hodiny – slunce bude zapadat kolem půl deváté, čeká nás tedy fotografování ve světle, za stmívání a poté nakrátko i těsně po západu, a na chvíli se tak posuneme i do nočního focení.

Budeme řešit „jednoduchou“ otázku: jak získat ve městech krásné obrázky tam, kde často zápasíme s davy lidí. A jak naopak v davech získat dokonalé motivy na téma „město, ulice a lidé v nich“.

Ze Staroměstského náměstí se pak přesuneme do klidnějších částí a budeme fotit, fotit, fotit. (Případně si můžeme sednou do kavárny a vše zhodnotit).

Cena:

999 Kč (běžná cena)

777 Kč (cena pro absolventy mých předchozích fotokurzů)

Když se setmí, Praha se promění před očima (aneb fotografie z jednoho z našich kurzů).

Jak objednat:

Toto je kurz bez stresu. Prostě mi (Janu Rybářovi) jen napište na mail kurzy@janrybar.cz, že přijdete, abych s vámi mohl počítat. Dotaz? Volejte na 602 191 264.
Zaplatit můžete na místě. (Možná je i platba předem, ale jen kvůli vašemu pohodlí. Když nedorazíte, peníze pošlu zpět).

Jak se odhlásit:

Chytli jste chřipku? Šéf vás nečekaně poslal na služební cestu na Havaj? Vůbec nevadí, tak příště. Jen mi to prosím, napište!

 

Že se nedá za pár desítek minut fotografování proniknout ke kouzlu (či divokosti) Starého Města? Ale jde – podívejte se na fotografie z našich minulých kurzů „focení ulice“.

 

A ještě snímky z nočního focení v únoru a březnu, kdy se fotografovalo skvěle, leč v občas i v třeskutých mrazech.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Víkendová sleva 500 Kč na kurzy i poukazy  Zjistit víc
close
open