Kurz cestovatelského focení – hotel Horal, již proběhlo

Vyrážíte na cesty a výlety s foťákem? A říkáte si, že by třeba ty fotky mohly být ještě o něco lepší, než minule? Pak neváhejte, a přijďte na tenhle dvoudenní fotokurz cestovatelské fotografie s Janem Rybářem, známým novinářem a fotografem (a vítězem soutěže Czech Press Photo), do možná nejznámějšího wellness hotelu v ČR:  hotelu Horal ve Velkých Karlovicích… 

Kurzy vypsané na zimu a jaro 2014 již proběhly, brzy vypíšeme další!

Gajši, Japonsko, Jan Rybář
Nevyfotit si dobře japonské gejši by byla škoda! Poradíme vám, jak na to…

V tomto fotokurzu se naučíte řadu praktických “triků”, díky nimž budou vaše cestovatelské i necestovatelské fotografie z hodiny na hodiny lepší (opravdu!). Zaměříme se na to, jak zachytit nejen lidi, ale i atmosféru místa – tedy to, co se hodí, ať vyrážíte do Českého Krumlova, nebo do Barmy.

Objednávky a podrobné informace: Navštivte prosím stránky hotelu Horal ve Velkých Karlovicích.

Termíny akce:

14. – 16. 3. 2014:  Zimní kurz cestovatelského focení (začátečníci) – Hotel Lanterna (již proběhlo)

6. – 8. 6. 2014: Letní kurz cestovatelského focení (pokročilí)  – Hotel Horal (již proběhlo) 

V fotokurzu, který probíhá na Horalu již třetím rokem, se naučíte řadu praktických “triků”, díky nimž budou vaše cestovatelské i necestovatelské fotografie z hodiny na hodiny lepší (opravdu!). Zaměříme se na to, jak zachytit nejen lidi, ale i atmosféru místa – tedy to, co se hodí, ať vyrážíte do Českého Krumlova, nebo do Barmy.

Podrobnosti a program fotokurzu:

6. – 8. 6. 2014: Letní kurz cestovatelského focení (pokročilí)  – Hotel Horal

Hotel Horal Velké KarlovicePro koho je kurz určen: Pro zkušenější fotografy, kteří se chtějí zdokonalit a načerpat nové tipy a triky v inspirujícím prostředí hotelu i krásné přírodě kolem něj. A také pro účastníky kurzů zimních kurzů z let 2012, 2013 i 2014.

Harmonogram kurzu: sobota (2 x 4 hodiny), neděle (2 hodiny)
Náplň kurzu: využití pokročilých technik a postupů pro ještě lepší práci s fotografií, fotografování krajiny, úpravy fotografií, postupy HDR

Jak kurz probíhá:  Na stovkách fotografií Jana Rybáře prozkoumáte nová dávky tipů na okamžité zlepšení svých fotografií – a poté vyrazíme ven a budeme vše zkoušet v praxi, odpoledne se zaměříme na kreativní postupy práce s HDR a na úpravy fotografií, bez nichž se neobejdou snímky krajiny. Fotografické úlovky, budete-li chtít, můžeme poté probrat zpět „na základně“ v hotelu. Druhý den vyrazíme na fotovýpravu do okolí hotelu.
Co vám kurz dá: Novou inspiraci, nové znalosti a řadu praktických postupů, které můžete použít při pořizování snímků i při jejich následné úpravě.

Cena: 3 490 Kč + zvolený typ ubytování (Spa hotel Lanternawellness hotel Horal, hotel Galik. Možno kombinovat s pultovými cenami i zvýhodněnými pobyty).

Kurz je možno absolvovat pouze při kombinaci s ubytováním v hotelech Lanterna, Horal nebo Galik.

Doporučujeme včasnou rezervaci. Vzhledem k nutnosti individuálního přístupu je kapacita kurzu omezena.

 

Ukázka fotografií Jan Rybáře, na nichž se budete „učit“ na kurzu:

 

A jak vše probíhalo na minulých zimních fotokurzech (našimi objektivy…):

 

A zde je celý kurz očima (tedy fotografiemi) účastníků:

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*